Zdalna mMedica
Sklep MediComp
Sklep MediComp

Wydawnictwo

Sklep MediComp

Szkoła mMedica ONLINE

Szkoła mMedica to propozycja odrębnych tematycznie szkoleń/warsztatów dotyczących wybranych zagadnień obsługi programu mMedica.

/szkola-mmedica-online,118.html

 

Zdalna mMedica
Łącz się z programem zdalnie przez internet

 

 

Usługa polega na przeniesieniu Państwa programu mMedica na serwery naszej firmy i otrzymaniu zdalnego dostępu do swojej bazy z każdego komputera podłączonego do Internetu za pomocą specjalnego przypisanego do świadczeniodawcy hasła. Dzięki tej usłudze otrzymujecie Państwo następujące wymierne korzyści:

 

  • Możliwość pracy na jednym programie z kilku różnych placówek, adresów bez potrzeby tworzenia skomplikowanej sieci oraz instalowania mMedici na Państwa sprzęcie. Jedyną koniecznością jest posiadanie komputerów z dostępem do Internetu. Usługa zapewnia dostęp do programu z każdego miejsca o każdym czasie.

 

  • Bezpieczeństwo. Państwa program będzie działał zawsze i niezależnie od posiadania i stanu Państwa sprzętu. Awaria, fizyczne zniszczenie, kradzież komputera po pierwsze, nie powoduje utraty cennych danych (dane rozliczeniowe, dokumentacja medyczna), po drugie, nie jest powodem niemożności pracy na programie mMedica. Program i baza danych jest bezpiecznie przechowywana na naszych serwerach, gdzie zapewniamy zawsze jej aktualną wersję oraz kopie bezpieczeństwa wykonywane kilka razy dziennie. W przypadku kradzieży lub zniszczeniu komputerów świadczeniodawcy dane medyczne nie ulegają zniszczeniu ani nie przedostają się w niepowołane ręce

 

  • Oszczędność. Zdalna mMedica daje Państwu wymierne oszczędności finansowe, kadrowe oraz czasowe. Ponieważ program zainstalowany jest na naszych serwerach oszczędzacie Państwo na zakupie, rozbudowie i modernizacji posiadanej obecnie infrastruktury informatycznej (zakup serwerów, upsa, sieci, modemów). Druga oszczędność wynika z pierwszej - brak konieczności zatrudnienia specjalistycznej informatycznej opieki nad Państwa serwerem oraz siecią. Trzecia to oszczędność czasu – brak konieczności spędzania cennych godzin na aktualizacji programu i tworzenie jego kopii  zapasowych.

 

  • Możliwość wykupienia merytorycznego wsparcia w zakresie rozliczeń z NFZ w firmie MediComp.  

Cennik:
- Utrzymanie bazy na serwerze MediComp - 75 zł brutto
- Koszt za każdy jeden dostęp do bazy - 35 zł brutto
 
Przykład 1 - miesięczny koszt poradni specjalistycznej z 1 gabinetem. Poradnia potrzebuje więc wykupić 1 dostęp.
75 zł (utrzymanie bazy) + 1 x 35 zł (dostęp) = 110 zł
 
Przykład 2 - miesięczny koszt poradni specjalistycznej z 4 równocześnie pracującymi gabinetami i rejestracją. Poradnia potrzebuje więc wykupić 5 dostępów.
75 zł (utrzymanie bazy) + 5 x 35 zł (dostępy) = 250 zł
 
 
zdalna mMedica