Zdalna mMedica
Sklep MediComp
Sklep MediComp

Wydawnictwo

Sklep MediComp

Szkoła mMedica ONLINE

Szkoła mMedica to propozycja odrębnych tematycznie szkoleń/warsztatów dotyczących wybranych zagadnień obsługi programu mMedica.

/szkola-mmedica-online,118.html

 

Oferta firmy MediComp skierowana do placówek medycznych.

 
Firma MediComp działa od 1999 roku i posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie merytoryczno-informatycznego wsparcia placówek służby zdrowia. Oferujemy usługi skupiające się głównie na szeroko rozumianej pomocy w zakresie rozliczeń z NFZ wszystkich rodzajów medycyny, prowadzenia dokumentacji medycznej papierowej i elektronicznej. Pomoc swą realizujemy poprzez szkolenia grupowe i indywidualne użytkowników końcowych programów medycznych (mMedica), nadzoru nad systemami informatycznymi w przychodni (komputery, sieć, archiwizacja danych), przygotowywanie ofert konkursowych do NFZ, wydawaniu periodyków o tematyce przepisów NFZ. Starmy się objąć wsparciem każdą sferę rozliczeń z NFZ od merytoryczno-informatycznego doradztwa do pełnego przejęcia rozliczeń placówki.
 
Jesteśmy również autoryzowanym SREBRNYM PARTNEREM firmy ASSECO – producenta programu mMedica, oraz autoryzowanym PARTNEREM firmy GaBoS - producenta programu Mediqus.
 
Staramy się na bieżąco rozszerzać zakres naszych usług w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb i rozwiązania każdego problemu z jakim przyszło się Państwu zmierzyć w swoich praktykach.
 
Serwisujemy oraz wdrażamy programy: mMedica firmy ASSECO oraz Mediqus firmy GaBoS.
 
Oferujemy więc kilka form współpracy:
 

 

Wszystkie powyższe usługi wykonujemy również dla użytkowników programu Mediqus firmy GaBoS.

 

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty proszę skorzystać z menu na lewej stronie.