Zdalna mMedica
Sklep MediComp
Sklep MediComp

Wydawnictwo

Sklep MediComp

Szkoła mMedica ONLINE

Szkoła mMedica to propozycja odrębnych tematycznie szkoleń/warsztatów dotyczących wybranych zagadnień obsługi programu mMedica.

/szkola-mmedica-online,118.html

 

USŁUGA POMOCY ZDALNEJ - NOWOŚĆ!!!
Usługa przeznaczona dla województwa: opolskiego, śląskiego, małopolskiego, pomorskiego, dolnośląskiego

 

 

W związku z licznymi zapytaniami i prośbami o merytoryczno-informatyczne wsparcie w zakresie obsługi programu mMedica i rozliczeń z NFZ uruchomiliśmy usługę Pomocy Zdalnej - na odległość.

 

Oferujemy Państwu profesionalną pomoc na odległość. Usługę tą realizujemy za pomocą specjalnego programu udostępnianego za darmo naszym klientom dzięki któremu możemy połączyć się z Państwa komputerem zdalnie przez internet.  Pobierz program 

 

Nasz specjalista, po umówieniu się na konkretną godzinę, poda hasło, które umożliwi uruchomienie aplikacji. Następnie połączy się z Państwa komputerem, w celu przeprowadzenia zamawianych czynności serwisowych (pomoc w obsłudze programu, zamykaniu sprawozdań, rozwiązywaniu bieżących problemów). Klient ma możliwość obserwacji wszystkich czynności wykonywanych przez serwisanta na monitorze swojego komputera.

 

 

Oferujemy Państwu możliwość stałej pomocy po wykupieniu abonamentu.

 

Realizujemy również pojedyncze zlecenia według indywidualnych potrzeb. Koszt pojedynczego zlecenia poza abonamentem wynosi 80 zł (brutto) za każdą rozpoczętą godzinę.

 

W celu zamówienia usługi proszę kontaktować się z:

Leszek Zając - Tel. 601 486 780

Maciej Wybrański - Tel. 605 839 319